Yukarı

İzQ Dijital Deneyim Merkezi

3D Max, visual art, arttırılmış gerçeklik, yapay zeka uygulamaları, çeşitli teknolojik görseller ve teknolojilerden oluşan bir deneyim merkezi hizmetidir.

Öğrencilerin ve girişimcilerin 3D Max, visual art, arttırılmış gerçeklik, yapay zeka uygulamalarından oluşan, çeşitli teknolojik görseller ve teknolojiler aracılığıyla çeşitli bilimsel bulgular, bilim-sanat alanında başarı hikayelerinin yer alacağı bir teknolojik deneyim ortamının sunulması hedeflenmektedir.

Özellikle K12 seviyesindeki çocuklar başta olmak üzere tüm yaş kesimlerine hitap edecek bir deneyim merkezi olarak planlanmaktadır. Teknolojik yetkinlik düzeyini artırmak isteyen firmalar, yaratıcı girişimcilerin örneklerini araştıran firmalar, üretimlerinde verimlilik, yenilik ve yalınlaşma sağlayarak kazançlarını büyütmek isteyen girişimciler, sektörler ile buluşmak isteyen üniversiteler, akademisyenler için bir cazibe merkezi olarak tasarlanmıştır.

Dijital Deneyim Merkezinde gençlerin yüksek teknolojiler ile tanışması, iş insanlarının yeniliklerin üretim sürecine olan etkilerini deneyimlemeleri ve her yıl seçilen buluş ve iş fikirlerinin girişimciler ile buluşturulması hedeflenmektedir.