Yukarı

İzQ Ofis

İhtiyaca yönelik ortak çalışma alanı, hazır ofis ve toplantı odası kiralama hizmetleridir.

İzQ İnovasyon ve Girişimcilik Merkezleri içerisinde yer alacak ortak çalışma alanı, hazır ofis ve toplantı odaları, İzmir girişimcilik ekosistemi içerisinde yer alan teknoloji yaratan ya da kullanan farklı seviyedeki girişimcilere, özel sektör kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve girişimciliğe ilgi duyan gençlere hizmet verecektir.

İnovasyon Merkezi içerisindeki kiralık ofisler uzun dönemli Ar-Ge firmaları, inovasyon odaklı hem globale hem de yurt içinde açılma vizyonundaki orta ve büyük ölçekli firmalara hizmet verecektir.

Merkez bünyesinde yer alan İzQ Ofis içeriğindeki hizmetler girişimcilik ekosistemi paydaşlarına şehir merkezine yakın bir lokasyonda çalışma imkânı sağlayarak iş ağlarına entegrasyon ve ulaşım rahatlığı noktasında avantaj sağlayacaktır.  Kullanıcılar İzQ Ofis ile farklı kurumlarla iş birliği gerçekleştirebilecek ve yeni iş fikirleri geliştirme olanağına sahip olacaktır.

  • Sanal Ofis: Firmaların fiziki olarak yer almasına gerek kalmadan sadece adres beyanında bulunarak, telefon hizmeti, kargo teslimi gibi olanaklardan faydalanabildikleri hizmettir.
  • Ortak Çalışma Alanı (Esnek Masa): Ortak çalışma alanında yer alan ve kullanıcıların uygunluğuna göre yararlanabildikleri ve diğer kullanıcılarla etkileşim içinde olabildikleri hizmettir.
  • Ortak Çalışma Alanı (Sabit Masa): Kullanıcıların aylık olarak masa kiralayabildikleri hizmettir. Bu hizmet kapsamında kullanıcılar kendilerine ait masa, sandalye ve çekmece gibi olanaklardan faydalanabilecek ve aynı hizmetten yararlanan diğer kullanıcılar ile etkileşim içinde çalışabilecektir.
  • Hazır Ofis: Kişi veya firmaya özel olarak tahsis edilen, diğer kullanıcılara kapalı özel ofis hizmetidir. Sadece kullanıcıların girebildiği dört tarafı kapalı ve kapısı kilitlenebilen ofislerdir. Çalışmalarını kendilerine özel alanda yapmayı talep eden kullanıcılar için tasarlanmıştır.
  • Toplantı Odası: Girişimcilik ekosistemindeki kullanıcıların kendi içlerinde veya dışarıdan gelen misafirleri ile toplantı yapabildikleri alanlardır. Kullanıcıların belirli saatlerle sınırlandırılmış aylık kullanım hakları bulunmaktadır.
  • Modüler Etkinlik Salonu: Kullanıcıların ve girişimcilik ekosistemi paydaşlarının, hackathon, eşleştirme, seminer ve eğitim gibi inovasyon ve girişimcilik etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri alanlardır. Etkinlik alanında tribünler ve esnek oturma alanları ile farklı etkinliklere uygun operasyonlar gerçekleştirilebilecektir. Modüler Etkinlik Salonu farklı büyüklüklerde salon sunma imkanına da sahiptir.
  • Cafe: İzQ Girişimcilik merkezinin zemin katında yer alacak katlara yönelik de hizmet verecek Cafe’de girişimcilik ekosistemi paydaşları konforlu bir şekilde zaman geçirebilecek ve diğer paydaşlar ile etkileşim kurabilecektir; Cafe sadece merkez kullanıcılarına açık olacaktır. İzQ İnovasyon Merkezinin 1. Katında yer alacak olan Cafe ise herkese açık bir kullanım alanı olarak tasarlanmış olup yine ekosistem paydaşlarının konforlu bir ortamda etkileşim kurmalarına hizmet edecektir. Cafede 3 boyutlu gıda yazıcısı da olacak ve İnovasyon Binasının ruhuna uygun bir hizmet anlayışı ile hizmet edecektir.
  • Youtube Odası: Merkez bünyesindeki iki adet youtube odasında kullanıcılar ürün ve hizmetlerine yönelik çekimlerini yapabilecek olup söz konusu odalarda özel ses yalıtımı altyapısı ve çekime özel ürünler yer alacaktır.

Toplantı odalarımızdan istediklerinizi rezerve edebilirsiniz. Yeni toplantı odası talepleriniz için tıklayınız...